Վ.Հովհաննիսյանին, Ա.Ստեփանյանին՝ շարունակել ուշադրության կենտրոնում պահել և պատշաճ որակով իրականացնել բոլոր աշխատանքները (բազմաբնակարան շենքերի բակերի մաքրումը, համայնքի ենթակա կազմակերպությունների մերձակա և Արտաշատի լճի տարաշքի սան. մաքրում:
Ն.Գալստյանին՝ իրականացնել դաշտամիջյան ճանապարհների բարեկարգում և հարթեցում, գարնան գյուղատնտեսական աշխատանքների նախապատրաստական փուլում համայնքի ջրօգտագործողներին ոռոգման ջրի մատակարարման գործընթացի կազմակերպման նախապատրաստական աշխատանքները պահել ուշադրության կենտրոնում:
Փ.Հակոբյանին և Շ.Մարգարյանին՝ ուշադրության կենտրոնում պահել գնումների գործընթացը, նախադպրոցական ուսումնական հաստատությունների սննդի մատակարարման, գույքի ձեռքբերման աշխատանքները:
Զ.Հակոբջանյանին՝ հետևել համայնքում բացօթյա առևտրի կանոնակարգման աշխատանքներին և զգուշացնել բացօթյա առևտուրը իրականացնող Ա/Ձ-ների տնօրեններին՝ սուրճի ապարատների հարակից տարածքներում տեղադրված աղբամանները պահել մաքուր: